0

Turnieje - grudzień

Turnieje - grudzień

1.12. Turniej we Wrocławiu pod balonem - grupa niebieska + powołania grupa żółta, zbiórka o 8, turniej potrwa do około 13.30, koszt około...

0

Lista osób zakwalifikowanych na obóz zimowy

Lista osób zakwalifikowanych na obóz zimowy

1. Kryspin Howley 2. Antek Czapulak 3. Stasiu Kowalczyk 4. Alan Gawęcki 5. Hubert Jankowski 6. Kacper Winiarski 7. Kuba Gutkowski 8. Alan...

0

Weekendowy rozkład jazdy 23/24.11

Weekendowy rozkład jazdy 23/24.11

24.11. Sobota 1. Turniej halowy w Rychtalu, zbiórka o 7.20 na lotniczej, wyjazd autami, koniec około 13, koszt około 42 zł Kadra: 1....

0

Grupa żółta

Grupa żółta

Trening grupy żółtej w środę 21.11.na hutniczej  jest odwołany !

0

Kadra i adres w Legnicy

Kadra i adres w Legnicy

Turniej pod balonem w Legnicy 17.11.2018 Adres: Ul. Hangarowa, teren starego lotniska na przeciwko Centrum Logistycznego Ritex Zbiórka na miejscu o godzinie 8 Kadra: 1. Filip Podlewski 2. Franek Jakubiak 3. Władek Kharłamow 4. Marcin Roślicki 5. Gustaw Skórzewski 6. Karol...

0

Grupa czerwona - powołania na turnieje 17/18.11

Grupa czerwona - powołania na turnieje 17/18.11

17.11. Turniej pod balonem, Sobota, Legnica 8.15-13.30, koszt około 45 zł, Ul. Hangarowa Kadra: 1. Piotr Malinowski 2. Marek Włażewski 3. Kuba Sulikowski 4. Kuba Winnicki 5. Olek Perczak 6. Kryspin Howley 7. Olaf Bereźnicki   18.11. Turniej pod balonem, niedziela, Wrocław,...

0

Plan turniejów - listopad

Plan turniejów - listopad

17.11. Turniej pod balonem Legnica: 1 zespół grupa czerwona+grupa niebieska+powołania grupa żółta 18.11. Turniej pod balonem Wrocław: 1 zespół grupa czerwona 24.11. Turniej Halowy Rychtal - grupa żółta            Turniej pod balonem Wrocław: 1 zespół gr. czerwona, 1...

0

2 listopad - piątek

2 listopad - piątek

Treningi 2 listopada dla grup czerwonej oraz niebieskiej są odwołane

0

Weekendowy rozkład jazdy 27/28. 10

Weekendowy rozkład jazdy 27/28. 10

27.10 Sobota Grupa biała + grupa żółta Sparing z Olympic Wrocław, lotnicza 9-11, zbiórka 8.45 Grupa czerwona (wg powołań) Turniej w Siechnicach, 13-17 28.10 Grupa czerwona (wg powołań) + Grupa niebieska Turniej w Siechnicach, 13-17 Ul. Sportowa 5, Siechnice

0

Plan zimowy

Plan zimowy

Plan zimowy obowiązuje od 26.10.2018 (piątek) Grupa czerwona Poniedziałek 17.30-18.45 Boisko lotnicza (duża sztuczna) Środa 18.45-20.00 Kolista Piątek 16.30-18.30 Sarbinowska Grupa niebieska  Poniedziałek 19.15-20.30 Sarbinowska Środa 17.30-18.45...

0

Weekendowy rozkład jazdy 13, 14.10

Weekendowy rozkład jazdy 13, 14.10

13.10 SOBOTA GRUPA NIEBIESKA - Sparing z Polonią Wrocław, zbiórka o 9.00 na polach marsowych GRUPA ŻÓŁTA - Sparing z zespołem Piast Żerniki, zbiórka o 12.15 ul. Osiniecka GRUPA BIAŁA - Turniej dzpn, Pasikurowice ul. Lipowa, zbiórka 11.45, turniej w godzinach 12-16, Koszt ok....

0

6/7.10 grupa czerwona i niebieska

6/7.10 grupa czerwona i niebieska

6.10 sparing z WKS Śląsk 08 i Trik Soltysowice 08, godz. 15.30 ul. Soltysowicka, grupa czerwona                                                    7.10 turniej w Grodkowie, 9-14, grupa niebieska + powołania grupa żółta                                                                       ...

0

Termin obozu zimowego

Termin obozu zimowego

Obóz zimowy odbędzie się w 1 tygodniu ferii 26.01-2.02 w Prudniku. Koszt około 950 zł

0

29.09 Sobota - plan zawodów

29.09 Sobota - plan zawodów

GRUPA CZERWONA Sparing z AP Oleśnica 9-11.30 ul. Paderewskiego 2, SP nr 4. zbiórka o 8.45 GRUPA NIEBIESKA Sparing z Polonią Trzebnica, 12-13.30 ul. Sportowa 1, Stadion Miejski, zbiórka 11.45 GRUPA ŻÓŁTA Turniej dzpn 15.00 Wilkszyn Ul. Sportowa 1, Wilkszyn, zbiórka o 14.45

0

Weekend 23.09 Grupa niebieska+biała

Weekend 23.09 Grupa niebieska+biała

W niedzielę w dniu 23.09 rozegramy turniej o puchar jesieni turnieju Deichmann Turniej przy ulicy Lotniczej, w godzinach 8-16, wpisowe około 40 zł Grupa biała Kadra: 1. Michał Ziembicki (c) 2. Wojtek Tybiński 3. Hubert Jankowski 4. Danil Martysh 5. Adam Kamiński 6. Franek...

0

Weekendowy rozkład jazdy 15/16.09

Weekendowy rozkład jazdy 15/16.09

15.09 Sobota - Turniej w Polkowicach (grupa czerwona+powołania grupa niebieska) Kadra: 1. Kuba Sulikowski 2. Olaf Berźnicki 3. Piotr Malinowski 4. Szymon Topolski 5. Michał Matuszewski 6. Dominik Januszek 7. Olek Perczak 8. Kryspin Howley 9. Olek Dudziak 10. Maks Dudziak 11....

0

Grupa biała - plan sparingów

Grupa biała - plan sparingów

10.09 poniedziałek - sparing wewnętrzny z rocznikiem 2010 (podczas treningu) 16.09 niedziela - sparing z zespołem Kolektyw Radwanice (boisko w Żernikach Wrocławskich), zbiórka o 11.45 na miejscu

0

Weekendowy rozkład jazdy 8/9 .09

Weekendowy rozkład jazdy 8/9 .09

8.09 sobota towarzyszki turniej we Wrocławiu przy ulicy Orzechowej (boisko ze sztuczną nawierzchnią) zbiórka 9.45, koniec turnieju około 13 Kadra: 1. Filip Podlewski 2. Kacper Winiarski 3. Dawid Płoskonka 4. Franek Jakubiak 5. Bartłomiej Romaszewski 6. Filip Curyło 7....

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości