zamknij reklamę
0

przerwa wakacyjna

przerwa wakacyjna

Kilka informacji odnośnie okresu wakacyjnego Ostatni trening w sezonie 2017/2018 odbędzie się 21.06 Za miesiąc lipiec skladki...

0

obóz letni - numer konta

obóz letni - numer konta

Numer konta na który opłacamy obóz letni Koszt obozu - 1060 zł (proszę odjąć zaliczki 1060-200=860zł) FUNDACJA GAME SPORT ul....

0

19.06 - grupa żółta trening odwołany

19.06 - grupa żółta trening odwołany

19.06 Wtorek - trening grupy żółtej zostaje odwołany!

0

Turniej 1vs1 grupa czerwona+żółta

Turniej 1vs1 grupa czerwona+żółta

W najbliższą sobotę zagramy turniej 1vs1 Turniej odbędzie się we Wrocławiu na pawłowicach skrzyżowanie ulic przedwiośnie z pawłowicką Wpisowe 30 zł Plan turnieju 7.45-8.15 rejestracja zawodników w biurze zawodów 8.30 - Rozpoczęcie turnieju 12.45-13.15 - zakończenie turnieju

0

turnieje 9.06

turnieje 9.06

Turniej deichmann - finały Godziny rozpoczęcie meczy Czad i Tuvalu  - 9.00 Tonga - 10.30 Palau - 11.00 Zbiórki 30 min przed meczem Spartan Cup ul. Krajewskiego we Wrocławiu, zbiórka 9.30, koszt około 30 zł Kadra: 1. Stasiu Mojka 2. Mateusz Zawadka 3. Adam...

0

półkolonia - lista osób zgłoszonych

półkolonia - lista osób zgłoszonych

1. Filip Warachim I turnus od 25.06 2. Jędrzej Turowski I turnus od 25.06 3. Stasiu Kowalczyk I turnus - V turnus 4. Filip Podlewski II Turnus od 2.07 5. Stasiu Mojka I turnus od 25.06 6. Mateusz Zawadka I turnus od 25.06 7. Mateusz Lesiak IV Turnus od 16.07 8. Szymon Radzik IV i V...

0

Zawodnicy zakwalifikowani na letni obóz piłkarski

Zawodnicy zakwalifikowani na letni obóz piłkarski

Letni obóz piłkarski rocznika 2009 odbędzie się w Sianożętach w terminie 24.08-1.09, koszt obozu 1060 zł. Po opłaceniu zaliczki w kwocie 200 zł, resztę opłaty należy dokonać przelewem do 10 sierpnia. Numer konta zostanie podany w późniejszym terminie. Dodatkowe infomacje o...

0

2.06 turnieje

2.06 turnieje

W najbliższą sobotę 4 nasze zespoły rozegrają turnieje we Wrocławiu, Siechnicach oraz w Bielawie. Parasol Cup, ul. Lotnicza Wrocław, zbiórka o 8.50, koniec około 15, wpisowe 300 zł (za drużynę) 1. Julek Dembiec 2. Dawid Płoskonka 3. Stasiu Kowalczyk 4. Maksymilian Dudziak

0

Aktualizacja grup treningowych

Aktualizacja grup treningowych

Grupa czerwona 1. Wiśniewski Piotr 2. Włażewski Marek 3. Jany Kamil 4. Januszek Dominik 5. Sulikowski Kuba 6. Winnicki Kuba 7. Mora Mikołaj 8. Howley Kryspin 9. Południak Leon 10. Bereźnicki Olaf 11. Dembiec Julian 12. Perczak Aleksander 13. Curyło...

0

Jak trenujemy na początku maja?

Jak trenujemy na początku maja?

28.04 Poniedziałek - treningi zgodnie z planem 1.05 Wtorek - dzień wolny 2.05 Środa - grupa czerwona+grup żółta turniej wewnętrzny 17.30 lotnicza 3.05 Czwartek - dzień wolny 5/6 sobota/niedziela - weekend wolny od rozgrywek

0

weekend 5/6 maja

weekend 5/6 maja

Weekend 5/6 maja będzie weekendem wolnym od zawodów sportowych dla wszystkich grup

0

Weekendowy rozkład jazdy 28.04-29.04

Weekendowy rozkład jazdy 28.04-29.04

28.04 sobota turniej deichmanna Godziny rozpoczęcia meczy: 8.00 Palau 8.30 Tonga 12.05 Tuvalu 12.30 Czad 28.04 Turniej Spartan, boisko ze sztuczną nawierzchnią ul. Krajewskiego Ośrodek Sportowy Spartan, zbiórka 9.30, turniej potrwa do około 12.30, koszt udziału...

0

Obóz letni - zapisy

Obóz letni - zapisy

Ruszają zapisy na obóz letni Zapisać na obóz zawodnika można poprzez wysłanie informacji na emalia marcinwekiera.parasol@wp.pl oraz wpłatę 200 zł zaliczki do 15 maja. Zaliczki wpłacamy gotówką do trenera.

0

Aktualizacja grup treningowych

Aktualizacja grup treningowych

Na początku maja zostanie ogłoszona zaktualizowana lista grup treningowych O przynależności do grupy decyduje poziom sportowy zawodnika ale również zaangażowanie, frekwencja, zachowanie oraz rokowanie Od 7.05 plan treningów wg nowych list treningowych

0

Weekendowy rozkład jazdy 21-22.04

Weekendowy rozkład jazdy 21-22.04

Sobota 21.04 turniej deichmann Godziny rozpoczęcia meczy 8.00 Palau 8.25 Tonga 12.00 Tuvalu 12.55 Czad Zbiórka 30 min przed meczami Niedziela 22.04 14.00. Lotnicza (mały orlik) Sparing z drużyną Game sport Kadra: Grupa biała (wszyscy zawodnicy ) + Kamil...

0

Weekendowy rozkład jazdy

Weekendowy rozkład jazdy

SOBOTA - Turniej deichmann Godziny rozpoczęcia meczy Palau 8.00 Tonga 8.25 Tuvalu 12.20 Czad 12.45 Zbiórka 30 min przed rozpoczęciem meczy NIEDZIELA Sparing w Kiełczowie, ul. Szkolna 3, orlik,  13.30, zbiórka o 13.15 na miejscu Kadra: grupa biała + Emilian...

0

TURNIEJ DEICHMANN - PREZENTACJA DRUŻYN

TURNIEJ DEICHMANN - PREZENTACJA DRUŻYN

PALAU MAKSYMILIIAN DUDZIAK ALEKSANDER DUDZIAK DOMINIK JANUSZEK MICHAŁ MATUSZEWSKI MIKOŁAJ MORA JAKUB SULIKOWSKI ALEKSANDER PERCZAK KAML JANY JAKUB PISKOREK TONGA PIOTR MALINOWSKI JAKUB KŁODNICKI SZYMON TOPOLSKI KRYSPIN HOWLEY OLAF...

0

Grupa żółta - powołania na turniej dechmanna

Grupa żółta - powołania na turniej dechmanna

Powołana na turniej deichmanna z grupy żółtej 1. Mateusz Lesiak 2. Aleks Siewiera 3. Piotr Wiśniewski 4. Kacper Winiarski 5. Łukasz Kaczmarek 6. Filip Podlewski 7.Alan Waigner 8. Kacper Surówka 9. Bartłomiej Romaszewski 10. Filip Warachim 11. Borys Marchewka 12. Karol...

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości