0

Weekendowy rozkład jazdy 13, 14.10

Weekendowy rozkład jazdy 13, 14.10

13.10 SOBOTA GRUPA NIEBIESKA - Sparing z Polonią Wrocław, zbiórka o 9.00 na polach marsowych GRUPA ŻÓŁTA - Sparing z zespołem Piast...

0

6/7.10 grupa czerwona i niebieska

6/7.10 grupa czerwona i niebieska

6.10 sparing z WKS Śląsk 08 i Trik Soltysowice 08, godz. 15.30 ul. Soltysowicka, grupa czerwona                                                 ...

0

Termin obozu zimowego

Termin obozu zimowego

Obóz zimowy odbędzie się w 1 tygodniu ferii 26.01-2.02 w Prudniku. Koszt około 950 zł

0

29.09 Sobota - plan zawodów

29.09 Sobota - plan zawodów

GRUPA CZERWONA Sparing z AP Oleśnica 9-11.30 ul. Paderewskiego 2, SP nr 4. zbiórka o 8.45 GRUPA NIEBIESKA Sparing z Polonią Trzebnica, 12-13.30 ul. Sportowa 1, Stadion Miejski, zbiórka 11.45 GRUPA ŻÓŁTA Turniej dzpn 15.00 Wilkszyn Ul. Sportowa 1, Wilkszyn, zbiórka o 14.45

0

Weekend 23.09 Grupa niebieska+biała

Weekend 23.09 Grupa niebieska+biała

W niedzielę w dniu 23.09 rozegramy turniej o puchar jesieni turnieju Deichmann Turniej przy ulicy Lotniczej, w godzinach 8-16, wpisowe około 40 zł Grupa biała Kadra: 1. Michał Ziembicki (c) 2. Wojtek Tybiński 3. Hubert Jankowski 4. Danil Martysh 5. Adam Kamiński 6. Franek...

0

Weekendowy rozkład jazdy 15/16.09

Weekendowy rozkład jazdy 15/16.09

15.09 Sobota - Turniej w Polkowicach (grupa czerwona+powołania grupa niebieska) Kadra: 1. Kuba Sulikowski 2. Olaf Berźnicki 3. Piotr Malinowski 4. Szymon Topolski 5. Michał Matuszewski 6. Dominik Januszek 7. Olek Perczak 8. Kryspin Howley 9. Olek Dudziak 10. Maks Dudziak 11....

0

Grupa biała - plan sparingów

Grupa biała - plan sparingów

10.09 poniedziałek - sparing wewnętrzny z rocznikiem 2010 (podczas treningu) 16.09 niedziela - sparing z zespołem Kolektyw Radwanice (boisko w Żernikach Wrocławskich), zbiórka o 11.45 na miejscu

0

Weekendowy rozkład jazdy 8/9 .09

Weekendowy rozkład jazdy 8/9 .09

8.09 sobota towarzyszki turniej we Wrocławiu przy ulicy Orzechowej (boisko ze sztuczną nawierzchnią) zbiórka 9.45, koniec turnieju około 13 Kadra: 1. Filip Podlewski 2. Kacper Winiarski 3. Dawid Płoskonka 4. Franek Jakubiak 5. Bartłomiej Romaszewski 6. Filip Curyło 7....

0

Plan treningów

Plan treningów

grupa czerwona wtorek 17.30-19.00 lotnicza (sztuczna nawierzchnia - małe boisko) czwartek 17.30-19.00 lotnicza (sztuczna nawierzchnia - duże boisko) piątek 17.30-19.00 sarbinowska (sztuczna nawierzchnia) grupa niebieska  poniedziałek 17.30-19.00 sarbinowska (sztuczna...

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości