INFORMACJE O OBOZIE oraz ZMIANIE W SZTABIE SZKOLENIOWYM

Szanowni Państwo od sierpnia nastąpi zmiana w sztabie naszego zespołu. Po 4,5 roku pracy w MKS Parasol Wrocław odchodzi trener Piotr Bartyzel. Jego ciężką pracę oraz wkład w rozwój naszego klubu został doceniony przez działaczy Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław SA.

Serdecznie gratulujemy Trenerowi i życzymy powodzenia!

Na miejsce Piotra Bartyzela witamy Marcina Wekiere - trenera z 10 letnim doświadczeniem w pracy trenerskiej, z zawodu terapeuta zajęciowy, mgr pedagogiki, ostatnie 9,5 roku pracował w FC Wrocław Academy m in. z drużynami rocznika 98, 2001/2002, 2005 a ostatnio 2007.

Pierwszy trening dla grupy czerwonej odbędzie się we wtorek 8.08.2017 godz. 17.00. Przed treningiem będzie krótkie zebranie z rodzicami oraz przedstawienie Trenera Marcina, który wraz z trenerem Wiktorem oraz trenerem Bartkiem będą pracować z rocznikiem 2009 w nadchodzącym sezonie. Prosimy, by na treningach (8.08 oraz 10.08) uregulować płatności (obóz + składka członkowska) oraz dostarczyć badania i karty obozowe.
INFORMACJE OBOZOWE:

Grupa Czerwona:

13.08 - 21.08 Sianożęty

Liczba uczestników: 17

Trenerzy: Marcin Wekiera, Bartosz Obstój

Grupa Biała i Niebieska

7.08 - 14.08 Złoty Stok

Liczba uczestników: 18

Trenerzy: Wiktor Sadowski, Marcin Tracz

ZABIERAMY: Ksero ważnych BADAŃ lekarskich oraz wypełnioną KARTĘ OBOZOWĄ

Rzeczy do treningu: Klubową odzież (czerwone stroje, dres, ortalion, polo klubowe, t-shirt czerwony klubowy, czapka z daszkiem) Dowolny strój piłkarski Getry, ochraniacze Korki, szutrówki/halówki bidon na wodę bieliznę termo (w razie złej pogody)

Rzeczy do codziennego użytku (nie dawać zbyt dużo;)) Spodnie/dres, bluzę, koszulkę, bieliznę: skarpetki, majtki buty/sandały, klapki ortalion ręczniki (plażowy, do kąpieli, do rąk) czapka z daszkiem podręczny plecak kąpielówki krem z filtrem do opalania książka / gra planszowa, klaser z kartami

Leki: Jeśli zawodnik przyjmuje jakieś leki proszę opisać dawkowanie i dać przed wyjazdem trenerowi.

Kieszonkowe: max 10 zł na dzień

Sprzęt elektroniczny i telefony: zawodnicy mogą zabrać ze sobą. Trenerzy będą wyznaczać czas na korzystanie z tych urządzeń. Trenerzy nie biorą odpowiedzialności za ewentualne zgubienie sprzętu czy zepsucie. Zawodnicy sami będą pilnować sprzętu, który zabiorą. Kontakt telefoniczny z trenerami będzie możliwy cały czas.